ESB Ulusal Şebeke 220 KV Corduff Trafo İstasyonu

Blanchardstown Corduff’taki 220 KVA’lık trafo binasının inşaat işleri üstlenildi.

Yapıldığı tarih itibarıyla İrlanda’nın en büyük trafosu olarak tesis edilen trafo, Dublin’de sınai büyüme ve kentsel gelişim imkanı sağladı.

Corduff’ta yer alan ve Elektrik Arz Kurulu ESB’ye bağlı olan 220/110 kV’lik bu trafo, 220 kV’lik ve 110 kV’lik çift baralı 20 bölme, 110 kV’lik ve 220 kV’lik hat bölmeleri, 110 kV’lik ve 220 kV’lik bara kuplör bölmeleri, 110 kV’lik ve 220 kV’lik ayırma bölmelerinden oluşuyor. İstasyonda bulunan sayısal trafo kontrol sistemi (SCS), hem 220 kV’lik hem 110 kV’lik baralar üzerinde dağınık kumanda ve koruma şemasına ve koruma şemalarına sahip.

MAN Ankara Otobüs ve Kamyon Montaj Fabrikası

MAN Ankara Otobüs ve Kamyon Montaj Fabrikası inşaat, elektrik ve HVAC işlerinin yapımı üstlenildi.

11.515 m2 kapalı alanlı bina ve 14.915 m2 açık alanın inşaat işleri, binaların tesisat, ısıtma, havalandırma dahil komple mekanik montaj işleri ile aydınlatma ve güç sistemleri dahil komple elektrik montaj işleri gerçekleştirildi.

İpek Kağıt Fabrikası

Kağıt fabrikasının makara depolama ünitesi, atölye, kazan tesisi genişletilmesi, altyapı tesisatı, yollar ve depolama alanları ile birlikte anahtar teslimi yapımı gerçekleştirildi.

Mercedes-Benz Otobüs Fabrikası

Mercedes-Benz otobüslerin montajı için 35.000 m2’lik fabrika binasının yardımcı tesisleriyle birlikte anahtar teslim yapımı gerçekleştirildi.

BRISA – Bridgestone Lastik Fabrikası

Uzay çerçeveli çelik konstürüksiyon çatılı, yüzeyi sertleştirilmiş betonarme döşemeli, boyanmış çelik ve poliüretan sandviç panellerden çatı ve duvar kaplamalı 100.000 m2’lik fabrika binasının yapımı gerçekleştirildi.