Placeholder
GAMA International

 

Hollanda merkezli GAMA International B.V., GAMA Grubu firmalarının yeniden yapılanması aşamasında, yurt dışında endüstri tesisleri, güç santralleri, boru hatları, su ve atık arıtma tesisleri, çok katlı yapılar, ticaret merkezleri, konut kompleksleri, otoyol ve köprülerin inşaat ve montajı ile EPC (Mühendislik-Satın Alma-İnşaat) bazlı müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet gösteren şirketleri tek bir çatı altında toplamak ve uluslararası piyasalarda daha etkin olabilmelerini sağlamak amacıyla 2003 yılında kurulmuştur. Ayrıca GAMA Holding’in yurt dışındaki enerji yatırımlarının bir kısmı da bu şirket altında yapılandırılmıştır. GAMA International’ın projelerine bakmak için tıklayınız.

BAĞLI ŞİRKETLER

GAMA Construction Ireland Ltd.

GAMA Construction Ireland Limited, İrlanda pazarında endüstri tesisleri, kuvvet santralleri, boru hatları, su ve atık arıtma tesisleri, çok katlı yapılar, otoyol, köprü, ticaret merkezleri ve konut kompleksleri inşaatı alanlarında faaliyet göstermek amacıyla 2000 yılında Dublin’de kurulmuştur. Firmanın üstlendiği bütün projelerin yapım işleri tamamlanmıştır.

GAMA Limited

GAMA Limited, 2010 yılında İsviçre’de ekipman alım, satım, ihracat, ithalat, dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek ve inşaat ve enerji alanında danışmanlık sağlamak amacıyla kurulmuştur.

GAMA Energy International B.V.

GAMA International B.V. ve General Electric’in bir iştirakinin %50-50 ortak olduğu GAMA Energy International B.V., şirket kurma ve bu şirketleri yönetmek amacıyla Hollanda’da kurulmuştur. Şirket, Galway-İrlanda’da Mart 2006’da devreye alınan 400 MW Kombine Çevrim Santrali’nın sahibi olan Tynagh Energy Limited’in %40 hissesine sahiptir.