Placeholder
Yönetim Kurulu

Ömer Tunçata

GAMA Holding Yönetim Kurulu Başkanı

GAMA Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Murahhas Üyeliği görevlerini 2018 yılından beri yürütmekte olan Ömer Tunçata, 2010-2014 yılları arasında GAMA Holding Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Kariyer hayatına San Antonio, Texas’da H. B. Zachry firmasında Mühendis olarak başlayan Tunçata, kariyerini New York’da Parsons Brinckerhoff International firmasında sürdürdü. Daha sonra Washington DC’de BDIM (Business Development and International Marketing, Inc.) firmasına katıldı ve bir süre sonra firmayı satın alarak ismini Alvensa Corporation olarak değiştirdi. GAMA’ya katılmadan önce, 25 yıl boyunca Alvensa’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı ve CEO’luk görevlerini yürüttü. Lisans eğitimini 1980 yılında Texas A&M Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde tamamladı.


A. Hakan Özman

GAMA Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili

GAMA Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Murahhas Üyeliği görevlerini yürüten Hakan Özman, iş hayatına Koç Holding A.Ş.’de Finansal Analist olarak başladı. 1992 yılında GAMA’ya katılan Özman, 2012 yılına kadar çeşitli görevler üstlendi ve 2012-2018 yılında GAMA Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yaptı. 1985 yılında Chapman Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans, 1987 yılında American Graduate School of International Management’ta yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. 1998 yılında Harvard Üniversitesi Management Development Programını bitirdi. Özman, TÜSİAD üyesidir.


İ. Celasin Egel

GAMA Holding Yönetim Kurulu Üyesi

GAMA Holding Yönetim Kurulu Üyeliğini yürüten Celasin Egel, kariyerine MKEK Kırıkkale Temper Dökümhanesinde Montaj Süpervizörü olarak başladı. GAMA’ya 1969 yılında Mühendis olarak katılan Egel, 1995 yılına kadar GAMA bünyesindeki şirketlerde Genel Müdürlük, Yönetim Kurulu Üyelikleri dahil olmak üzere çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerini yürüttü. 1995 ve 2004 yılları arasında GAMA Endüstri Yönetim Kurulu Üyeliği, 2004 ve 2017 yılları arasında GAMA Enerji Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve GAYES Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Egel, lisans ve yüksek lisans derecelerini ODTÜ Makina Mühendisliği Bölümünde 1965 yılında tamamladı.


Ercan Davudoğlu

GAMA Holding Yönetim Kurulu Üyesi

GAMA Holding Yönetim Kurulu Üyeliğini yürüten Ercan Davudoğlu, kariyerine 1964 yılında Fenni ve GAMA şirketinde Start-up Mühendisi olarak başladı. 1982 yılına kadar GAMA’nın çeşitli projelerinde Saha Mühendisi ve Şantiye Müdürü olarak görev yaptı. 1982 ve 2010 yılları arasında GAMA Endüstri Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Koordinatörlüğü ve GAMA bünyesindeki farklı şirketlerde Yönetim Kurulu Üyeliği dahil olmak üzere farklı üst düzey görevleri yürüttü. 2010 ve 2020 yılları arasında GAMA Holding’e danışmanlık yapan Davudoğlu, lisans ve yüksek lisans derecelerini ODTÜ Makina Mühendisliği Bölümünde 1965 yılında tamamladı.


Mehmet Artun

GAMA Holding Yönetim Kurulu Üyesi

2020 Haziran ayı itibarıyla GAMA Holding Yönetim Kurulu Üyeliğine atanan Mehmet Artun, kariyerine 1970 yılında PTT Genel Müdürlüğü Teknik İşler Dairesi’nde başladı. 1972’de GAMA Endüstri’ye katılan Artun, 2009 yılına kadar GAMA Endüstri Genel Müdürlüğü ve GAMA Endüstri Yönetim Kurulu Üyeliği dahil olmak üzere farklı üst düzey yöneticilik pozisyonlarında yer aldı. 2009 ve 2020 yılları arasında GAMA Holding Risk ve Uyum Yönetimi Koordinatörlüğü görevini üstlendi. Lisans eğitimini 1970 yılında ODTÜ Makina Mühendisliği Bölümünde tamamladı.